Close

Nově nabízíme párty stany značky Eschenbach

Film service

zajištění zázemí pro filmové štáby
(base service)

Naše společnost se zabývá zajištěním zázemí pro filmové štáby (base service) – stavbou tzv. BASE CAMP, zajištění security, dále pak zajištěním lokací pro natáčení reklamních spotů, filmů a videoklipů. Spolupracovali jsme již na mnoha velkofilmech a filmových produkcích. Jsme schopni téměř kdykoli během chvíle vybudovat kompletní a funkční zázemí pro velký filmový štáb (tzv. Base Camp), ale i menší natáčení či focení.

Nejen zajištění natáčení
  • Máme ale také bohaté zkušenosti s pořádáním rautů a jiných společenských akcí, které jsme schopni zajistit díky rozmanitému výběru produktů a služeb.
  • Půjčujeme párty stany, nůžkové rozkládací stany, mobilní topení, mobilní klimatizace, rozvody elektřiny a vody, osvětlení, ozvučení,  stoly a lavice, židle, režisérská křesla, maskérská zrcadla.
Zkušený tým
  • Vše dle Vašich představ zajistí náš zkušený tým, který tvoří profesionálové na slovo vzatí a v oboru působí již od roku 1999. Neváhejte se proto na nás kdykoli obrátit! Zajistíme vše, co je třeba.
  • Máte-li vlastní materiál, ale nebaví vás práce spojená s řízením base servisu? Rádi se Vám o provoz vašeho base campu postaráme!


Ukázky z našich akcí

Naše služby byly při natáčení filmů

 nejen české, ale i zahraniční produkce

Naše služby byly využity při natáčení reklam pro značky